Jak se připravovat na bezproblémovou transplantaci vlasů v Turecku

Chystáte se s námi odletět do Istanbulu na transplantaci vlasů? Nebo o ní teprve jen uvažujete? Tak jako tak určitě chcete mít jasno v tom, do čeho jdete. Proto jsme pro vás přehledně shrnuli, co přesně vás čeká – od vyplnění kontaktního formuláře až po návrat domů. Přečtěte si, co očekávat a jak se připravit na bezproblémovou transplantaci vlasů v Turecku.

Jak to všechno začíná: nezávazná konzultace

Celá cesta za bezproblémovou transplantací v Turecku začíná první konzultací. Je bezplatná a naprosto nezávazná a můžete si ji jednoduše zarezervovat přes kontaktní formulář na webových stránkách.

Na konzultaci se s vámi sejdeme v Praze, v Brně nebo klidně online. Probereme, s jakými problémy se potýkáte, jaká máte očekávání a zda by pro vás transplantace vlasů v Turecku mohla být vhodným řešením. Dokonce vám ukážeme, na jaký výsledek se můžete připravit.

Pokud se rozhodnete, že transplantace vlasů je přesně to, co hledáte, pošleme lékařům do Turecka k posouzení fotografii vašich vlasů. Ještě před odletem a veškerým zařizováním od nich budete mít potvrzeno, zda je pro vás zákrok vhodný. A v tuto chvíli už se můžeme společně začít těšit a připravovat na bezproblémovou transplantaci vlasů v Turecku.

Jak se připravit před odletem do Turecka

V tuto chvíli je to hlavně na nás. V první řadě domluvíme s klinikou v Turecku nejbližší možný termín pro vaši transplantaci vlasů. Jakmile ho budeme znát, potvrdíme si ho s vámi a začneme pro vás zařizovat i ty nejmenší detaily pro naprosto bezproblémovou transplantaci vlasů. Zajistíme letenky do Istanbulu, česky mluvící delegátku a luxusní ubytování na celou dobu pobytu.

I vy byste se měli začít připravovat na cestu do Turecka a transplantaci vlasů. Zabalte si kufr na třídenní pobyt v Istanbulu. Mějte ale na paměti, že den po transplantaci budete hlavně odpočívat. Doporučujeme proto přibalit pohodlné oblečení a knížku nebo sluchátka, abyste se nenudili.

Před cestou do Turecka za transplantací vlasů se s vámi spojí česká delegátka v Istanbulu. Projde s vámi plán cesty, zodpoví všechny vaše otázky a připraví vás na všechno, co vás při transplantaci vlasů čeká.

Připravte se na bezproblémový návrat po transplantaci vlasů

Před transplantací vlasů všechno připravte tak, aby byl váš návrat z Turecka co nejjednodušší. Transplantace vlasů vás sice nijak zvlášť neomezí v běžném životě, ale doporučujeme počítat s klidovým režimem. Alespoň pár dní po návratu z transplantace vlasů v Turecku byste měli zejména odpočívat. Doporučujeme proto vzít si na první týden po zákroku dovolenou v práci a nedělat si žádné velké plány.

Jak připravit rodinu a přátele na transplantaci vlasů

Velká část lidí, kteří se rozhodnou řešit vypadávání vlasů transplantací, se potýká s otázkou, zda přiznat transplantaci vlasů svému okolí a jak je na výsledky vaší transplantace vlasů v Turecku připravit.

Pravdou ale je, že rodina a nejbližší přátelé si vaší proměny pravděpodobně tak jako tak všimnou, obzvlášť pokud jste před transplantací trpěli výraznou ztrátou vlasů. Nakonec to ale vždy záleží jen na vás a na tom, jak pohodlné pro vás je o transplantaci vlasů mluvit.

Víte, že youtuber Freescoot o své transplantaci vlasů v Turecku mluví od začátku zcela otevřeně? Přečtěte si rozhovor s Freescootem.

Na co se připravit po příletu do Turecka

A je to tady. Cesta na letiště v Praze je sice na vás, ale od chvíle, kdy vystoupíte v Istanbulu z letadla, už se nemusíte prakticky o nic starat. Na letišti už vás bude vyhlížet naše delegátka společně s řidičem, aby vás odvezli do hotelu.

Cesta z letiště je dlouhá, a tak budete mít možnost s delegátkou probrat, jak se co nejlépe připravit na bezproblémovou transplantaci vlasů, která vás druhý den vašeho pobytu v Turecku čeká.

Ubytování od nás máte zajištěné v luxusním pětihvězdičkovém hotelu. První večer v Turecku můžete strávit, jak jen budete chtít – sledováním televize, hledáním nejlepšího kebabu v Istanbulu, objevováním památek nebo vydatným spánkem, abyste na transplantaci vlasů byli plně připravení.

Druhý den v Turecku: příprava před transplantací vlasů

Váš druhý den v Turecku bude zároveň ten nejnáročnější. Ráno vás vyzvedne řidič a odveze vás na kliniku, kde už na vás bude čekat delegátka i lékaři. Ještě než to všechno vypukne, čeká vás předoperační vyšetření. Lékaři se ujistí, že je všechno připraveno na bezproblémovou transplantaci vlasů, a také vám vysvětlí, co vás během zákroku čeká.

Zdravotnický personál si detailně prohlédne pokožku vaší hlavy a pomocí vyšetření zjistí, odkud bude možné odebrat vlasové štěpy a kolik se jich v dárcovské oblasti nachází.

Společně s vámi naplánují, kam přesně budou odebrané štěpy umisťovat, a načrtnou vaši novou vlasovou linii. V tuto chvíli můžete udělat jakékoliv změny nebo úpravy, aby výsledek přesně odpovídal vašim představám. Během všech vyšetření a konzultací je s vámi delegátka.

Kde v Turecku provádíme transplantace vlasů

Všechny zákroky probíhají ve špičkové istanbulské klinice Natural Clinic. Vybrali jsme si ji proto, že má s transplantací vlasů dlouholeté zkušenosti, disponuje nejmodernějším vybavení a může se pochlubit vynikajícími výsledky. Naši lékaři v Turecku jsou stoprocentně připraveni na vaši bezproblémovou transplantaci vlasů.

Jak probíhá transplantace vlasů

Jakmile jste na transplantaci vlasů plně připraveni, může začít samotný zákrok. Transplantace vlasů se prováději v lokální anestezii. Jediné, co ucítíte, je právě vpich anestezie, jinak je zákrok naprosto bezbolestný.

Odebrání vlasových štěpů

První část transplantace spočívá v odebrání vlasových štěpů z dárcovské oblasti. Tak se nazývá místo, kde máte dostatek vlasů a kde vám zároveň nebudou tolik chybět. Štěpy se typicky odebírají ze zadní nebo postranní části hlavy. Odebrané štěpy lékaři vloží do speciálního roztoku.

Množství odebraných štěpů záleží hlavně na tom, kolik jich v dárcovské oblasti máte. V průměru se odebírá mezi 3 000 a 5 000 štěpy.

Transplantace vlasů tam, kde jsou potřeba

Po odebrání vlasových štěpů vás čeká krátká pauza, během níž se naobědváte a načerpáte síly na druhou část transplantace vlasů – a to umisťování štěpů do těch oblastí pokožky hlavy, kvůli kterým jste do Turecka přijeli. Ať už se jedná o kouty, řídnutí na temeni nebo linii vlasů ustupující z čela.

Celý zákrok od začátku až do úplného konce trvá 5 až 8 hodin. Podle toho, odkud a kolik štěpů vám lékaři odebírají. Po celou dobu je celá oblast vlasové pokožky bezpečně pod lokální narkózou, takže zákrok není nijak bolestivý ani nepříjemný.

Na co se připravit po transplantaci vlasů

Zákrok máte úspěšně za sebou. Řidič vás odveze na hotel, kde strávíte zbytek večera odpočinkem. Jakmile anestezie začne vyprchávat a transplantované vlasy začnou přicházet k sobě, můžete pociťovat mírnou bolest. Na klinice vás právě pro tyto situace vybaví léky proti bolesti, které vám alespoň trochu uleví.

Poslední den v Turecku: příprava na rekonvalescenci po transplantaci vlasů

Ještě než odjedete po transplantaci vlasů z Turecka, lékaři vás připraví na to, co dělat dál, aby i rekonvalescence byla stejně bezproblémová jako transplantace. Čeká vás poslední konzultace, během níž vám lékař vysvětlí, jak o vlasy pečovat, a názorně vám ukáže, jakým způsobem byste je v prvních dnech měli mýt.

Před odjezdem z Turecka také obdržíte balíček vlasové kosmetiky pro správnou péči o vlasy po transplantaci a certifikát. Na něm se dozvíte, kolik vlasových štěpů vám lékaři transplantovali, a zároveň slouží jako doživotní záruka na vaši transplantaci vlasů.

A co vás čeká dál? Už jen odjezd na letiště a let domů. Transplantaci vlasů v Turecku pro vás vždy připravíme od začátku až do konce tak, aby byla naprosto bezproblémová, efektivní a kvalitní.

Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme Vám nějak poradit? Konzultace je u nás ZDARMA.

Dušan Štěpánek, zakladatel