Nové vlasy už za 3 dny! Co vás čeká?

Transplantace vlasů u nás není žádná věda. Začneme bezplatnou konzultací v Praze či v Brně. Tam se na všem domluvíme a pak vyrazíte na tři dny do Turecka na prvotřídní kliniku zabývající se transplantací vlasů. Postará se o vás špičkový tým lékařů a k ruce budete mít i českého delegáta.

Transplantace vlasů krok za krokem

Cesta k hustým vlasům není vůbec složitá. Rozhodnutí pro transplantaci jste možná dlouho odkládali, ale teď to půjde o to rychleji.

Začneme bezplatnou konzultací

Stačí se nám ozvat a domluvit si schůzku na našich pobočkách v Praze či v Brně. Dozvíte se, jak celý zákrok probíhá a ukážeme vám také výsledek, na který se budete moct těšit. Pokud se rozhodnete do toho jít s námi, vyfotíme vás a fotografii pošleme lékaři, který posoudí, zda je zákrok možný.

Jdeme do toho

Odpověď budete znát do tří dnů, takže budeme moct v pohodě začít řešit všechny náležitosti. Pošleme vám cenovou nabídku, domluvíme se na termínu i místu transplantace a podepíšeme smlouvu se všemi podrobnostmi. Samozřejmostí je výběr několika variant transplantovaných štěpů i různých typů ubytování.

Jak je to s termínem a cenami

Při podepisování smlouvy bude potřeba zaplatit 20% zálohu ze sjednané ceny. Pokud budete chtít, můžeme pro vás zajistit výhodný úvěr, kterým lze pokrýt transplantaci. A jak to vychází časově? Termín zákroku standardně domlouváme od dvou do šesti týdnů od konzultace, takže už můžete pomalu trénovat pózy na selfíčka.

První den cesty za novými vlasy

První den přiletíte do Istanbulu, kde na vás bude čekat český delegát. Zaveze vás do hotelu a vyřídí všechny formality. Vy si uděláte pohodlí a třeba vyrazíte poznat i kousek z překrásné turecké metropole. Delegát vám v případě zájmu rád ukáže to nejlepší, co Istanbul nabízí.

Předoperační vyšetření a transplantace

Den D je tady. Ráno vás odvezeme na předoperační vyšetření, aby vás lékaři viděli ještě před zákrokem. Poté následuje samotná transplantace, která trvá asi šest až osm hodin. Vše probíhá v lokální anestezií, takže vás nebude vůbec nic bolet. Delegát bude navíc celou dobu s vámi. Po zákroku dostanete balíček přípravků k pooperační péči a veškeré důležité dokumenty včetně certifikátu s počtem implantovaných štěpů, na které se vztahuje doživotní záruka. Následně vás odvezeme zpátky do hotelu a zbylý čas můžete využít k odpočinku nebo k opětovné návštěvě města.

Kontrola a návrat vlasáče domů

Den po zákroku vás delegát odveze znovu na kliniku, kde lékař vše zkontroluje a sundá vám obvazy. Dozvíte se, jak se o nové vlasy správně starat a pak už vás čeká cesta domů. A my jen doufáme, že vás blízcí s novou bujnou kšticí a sebevědomým úsměvem budou poznávat.

Jak hodnotí naši spolupráci klienti

Petr Novák

Skvělý přístup delegáta, lékařů i ostatního personálu. Výsledek rozhodně stojí za to a jsem rád, že jsem se po dlouhém a nakonec i zbytečném váhání rozhodl do toho jít a mít zase hřívu jako za mladých let. Vřele doporučuji!

Filip Netušil

Když jsem se rozhodl transplantaci podstoupit a do Turecka odletět, měl jsem trochu obavy. Nebyl jsem si úplně jistý výsledkem a ani tím, zda se na takový zákrok cítím. Díky skvělému servisu ze strany Newhair šlo ale vše jak po másle a já najednou seděl v letadle zpět do Česka s úžasným pocitem, že mám zase plnou hlavu vlasů.

Více referencí