Náš NewHair příběh

Za vznikem naší společnosti stojí osobní zkušenost majitele. Před několika lety podstoupil transplantaci vlasů s perfektním výsledkem, a tak se rozhodl založit firmu, která umožní i ostatním jednou provždy vyřešit jejich problém s padáním vlasů.

Co jsme zač

Jsme českou společností se sídlem v Brně a dáváme si za cíl poskytovat nadstandardní služby za lepší cenu než v České republice. Spolupracujeme s klinikami v Istanbulu, které mají na kontě více než 50 000 úspěšných zákroků, patří mezi jedničky ve svém oboru a úrovní lékařských služeb se vyrovnají evropským standardům. Nemusíte se o nic starat, vše zařídíme za vás. Zajistíme dopravu do Istanbulu a zpátky, ubytujeme vás v pětihvězdičkovém hotelu a domluvíme termín zákroku s klinikou. Po příletu do Turecka na vás bude čekat český delegát, který vám pomůže s vyřízením veškerých formalit a pokud budete mít zájem, provede vás po městě. Bude vám k dispozici i během zákroku a můžete se na něj kdykoliv obrátit. Istanbul je navíc moderní a zajímavé město, které má co nabídnout. Transplantace vlasů se tak nestane jen pouhou operací, ale i turistickým zážitkem.

Náš příběh

Motivace naší společnosti neleží jen na poli finančních. Boj s odvěkým nepřítelem zdravých vlasů je pro nás osobní záležitostí.

Vypadávání vlasů neškodí jen organismu, je nebezpečné i pro psychický stav. Stejné zažíval i náš majitel, kterému spolu s vlasy pomalu mizelo také sebevědomí. Jeho společenský život upadal. Spolu s vlasy totiž ve zdánlivém nenávratnu mizí také mládí, které právě vlasy symbolizují. Snažil se provádět různá cvičení a polykat různé vitamíny, ale nic nepomáhalo.

Během svého průzkumu přišel na metodu, která znamenala spásu před jeho vlasovým trápením. Tou metodou je vlasová transplantace, zákrok, při kterém se ze zdravé části hlavy vezme několik vlasových štěpů a ty se pak přemístí na místo, kde už vlasy nerostou, aby tam znovu vyrostly.

A tak začala jeho dlouhá cesta zpátky do minulosti. Do časů vlasů. Na obtížné výpravě procestoval celou Evropu a podíval se ještě dále. Získat transplantaci vlasů není tak jednoduché. Transplantační kliniky například v Česku byly příliš drahé a neměly v tomto oboru požadovanou expertízu.

Řešení našel tam, kde jej opravdu neočekával. Na pomezí Asie a Evropy se nachází země zaslíbená vlasovým transplantacím, je to Turecko. Jsou tam stovky transplantačních klinik a podstatná část cesty našeho majitele byla právě po těchto klinikách, hledal služby, které by byly kvalitní a zaručené. Vždyť šlo o jeho hlavu.

Nakonec mezi zástupy průměrných klinik našel takové, které byly dostatečně kvalitní, že by jim svěřil do péče vlastní skalp. Celý proces hledání kliniky a sjednání zákroku trval neskutečné dva roky a nebyla to žádná legrace. Mnoho zařizování, papírování a pátrání, připadal si jako objevitel na cestě do Indie, nakonec však našel, co hledal.

Celou cestu může nyní zprostředkovat za pouhé tři dny. Pro své klienty, kteří sdílí stejné břemeno vlasového úpadku. Na své dvouleté expedici do neznáma získal mnoho kontaktů, referencí a zkušeností. A není to jen cesta na kliniku, celá výprava dá člověku více, než jen zdravé a nové vlasy. Dá mu zážitek. S česky mluvícím delegátem bude mít možnost poznat novou kulturu a pestrobarevné prostředí Istanbulu a zdejších památek a tamnější skvělé kuchyně.

Tak se vraťte zpátky do starých dobrých časů, kdy jste měli dostatek vlasů.

Jak hodnotí spolupráci s námi klienti

Petr Novák

Skvělý přístup delegáta, lékařů i ostatního personálu. Výsledek rozhodně stojí za to a jsem rád, že jsem se po dlouhém a nakonec i zbytečném váhání rozhodl do toho jít a mít zase hřívu jako za mladých let. Vřele doporučuji!

Filip Netušil

Když jsem se rozhodl transplantaci podstoupit a do Turecka odletět, měl jsem trochu obavy. Nebyl jsem si úplně jistý výsledkem a ani tím, zda se na takový zákrok cítím. Díky skvělému servisu ze strany Newhair šlo ale vše jak po másle a já najednou seděl v letadle zpět do Česka s úžasným pocitem, že mám zase plnou hlavu vlasů.

Více referencí