Často kladené otázky

Proces transplantace

Kde transplantace probíhá?
Všechny transplantace se konají na specializovaných klinikách v Istanbulu, kde každý den probíhají úspěšné zákroky klientů z celého světa.
Je zákrok bolestivý?
Transplantace probíhá v lokální anestezii, proto je naprosto bezbolestná.
Jaký je rozdíl mezi transplantací v České republice a v Turecku?

Transplantace v Turecku je výrazně levnější než v České republice. Díky specifickému zaměření na vlasovou problematiku nemáte šanci v České republice najít kliniku na stejné úrovni. Turečtí lékaři mají mnoho zkušeností, což přináší ten nejlepší výsledek.

Jak se domluvím během zákroku s doktory?

Během celého pobytu vám bude k dispozici česká nebo slovenská delegátka, která se dorozumí anglicky a turecky. Delegátka vás bude čekat na letišti a bude s vámi během všech vašich návštěv na klinice.

Bude zákrok bolet?

Celý zákrok bude probíhat v lokální anestezii, takže bolest neucítíte. Po zákroku vám dáme léky na bolest, které je možné použít v případě, že vás hlava začne bolet později. Dále antibiotika, probiotika a léky na odvodňování a proti srážení krve. Veškeré pokyny a informace k tomu vám vysvětlí vaše delegátka.
První noc po zákroku budete cítit v hlavě mírný tlak, nejedná se však po transplantaci o nic neobvyklého.

Jsou metody transplantace bez významných jizev? / Jak bude vypadat zadní oblast hlavy, ze které mi štěpy odebírali, po zahojení?

Po 2 týdnech od operace bude Vaše donorská oblast kompletně zahojena. Na naší klinice používáme novodobé metody FUE a DHI, které nezanechávají žádné viditelné stopy po zákroku. Nemusíte se tedy obávat, u techniky FUE a DHI nedochází k žádnému zjizvení.
První noc po zákroku budete cítit v hlavě mírný tlak, nejedná se však po transplantaci o nic neobvyklého.

Jak dlouho to bude trvat?
Cesta za novými vlasy trvá obvykle tři dny, samotný zákrok trvá většinou 6-8 hodin, ale vše závisí od počtu štěpů a náročnosti transplantace.
Neumím anglicky ani turecky. Jak se tam domluvím?
Nemusíte mít strach, po celou dobu pobytu vám bude k dispozici český delegát, který se bez problému v Istanbulu domluví. Delegát vám pomůže nejen s vyřízením formalit na recepci, ale také u vstupní prohlídky na klinice, při zákroku a také následující den během kontroly a mytí hlavy.
Je pro mě transplantace vhodná?

Transplantace vlasů nemusí být vhodným řešením, pokud jsou vaše vlasy na temeni velmi řídké a slabé. To pak omezuje potenciál celého zákroku. Dalším problémem mohou být i některé kožní nemoci. Pokud máte obavy o svou kvalitu vlasů, kontaktujte nás a domluvíme se na bezplatné konzultaci.

Jak se dostanu z letiště na hotel a na kliniku?

Na letišti vás bude čekat náš řidič i s delegátkou, dále vám vždy den před návštěvou kliniky dáme vědět, kdy pro vás přijede naše auto na hotel.

Jaký je rozdíl mezi metodami FUE a DHI?
Hlavním rozdílem mezi DHI a FUE je způsob, jakým jsou vlasové štěpy implantovány do kůže. FUE používá malé ručně řezané kanálky, zatímco DHI používá k vkládání štěpů speciální nástroj podobný peru. Obě techniky zaručují skvělé výsledky.
Jak dlouho bude zákrok trvat?
Délka zákroku je u každého pacienta individuální, záleží totiž na počtu odebraných graftů.

Výsledky transplantace

Vážně získám doživotní záruku?

Ano. Po zákroku dostanete záruční list s informacemi o transplantaci (počet štěpů a postup transplantace). Záruka bude platná, pokud váš zdravotní stav nebo léčba nebude působit na vlasové váčky, a nezpůsobí tak ztrátu vlasů, případně pokud nepodstoupíte rakovinnou terapii (chemoterapie, radioterapie).

Jak dlouho po zákroku budu moct zase sportovat?
První dva týdny vynechte fitness a jiné těžké tréninky, které způsobují nadměrné pocení. Po dobu tří týdnů od zákroku se vyhněte náročným sportům jako plavání, fotbal a basketbal.
Za jak dlouho uvidím výsledky?
Výsledky uvidíte hned po transplantaci. Vlasy ale budou krátké a postupně začnou růst. Tři týdny po zákroku mohou vlasy postupně vypadávat. Jedná se o obvyklou součást procesu hojení, místo těchto vlasů pak budou růst vlasy nové. Po čtyřech až šesti měsících od operace začnou transplantované vlasy růst rychleji a po šestém měsíci už budete sledovat výrazné změny. Desátý až čtrnáctý měsíc po transplantaci se dočkáte finálního výsledku.
NewHair
5.0
Na základě 189 recenzí
powered by Google
Ivan SkrypchenkoIvan Skrypchenko
13:45 14 Jun 24
Vše super, skvělý přistup, skvělý výsledek. Doporučuji spojit s dovolenou v Istanbulu ;)Fotky - výsledek cca po roce a půl. Děkuji!
Info TristianInfo Tristian
07:37 11 Jun 24
Vše proběhlo v pohodě
Marek BurianMarek Burian
06:45 11 Jun 24
Jonáš KůraJonáš Kůra
08:06 17 May 24
Naprostá spokojenost - skvělá a rychlá komunikace a perfektní 5 hvězdičkový servis.
Martin KosekMartin Kosek
05:42 10 May 24
Všechno bylo naprosto v pořádku, díky za vše! Nejvíc bych chtěl ocenit klientský servis. Opravdu se o vás starají až máte zvláštní pocit, jak jste hýčkán😊. Pokud někdo zvažujete, určitě se toho nebojte! Přikládám fotku Z 10. dne po operaci😊
Patrik ŠticaPatrik Štica
20:22 06 May 24
Vsechno SUPER !!! Vse zaridili za me, ja jsem se jiz o nic nestaral, komunikace vyborna, bylo o me vyborne postarano. Od priletu do Turecka jsem se opravdu o nic starat. Vzdy me odvezli a dovezli do hotelu, jak z letiste, tak z kliniky. Pan Dusan a delegatky Michaela a Gabriela jsou super lidicky a jsou fakt zlatí. Na klinice mi vsechno delegatka prelozila, ptala se mi i jestli chci zapnout hudbu na sale 🙂 Doporucuji 100%, nelituju. A vy co vahate, tak nevahejte.
Jan HrajmanJan Hrajman
08:30 23 Apr 24
Hamed sunita123Hamed sunita123
08:14 23 Apr 24
Byl a jsem moc spokojeně doporučuji
Dusan StepanekDusan Stepanek
06:47 21 Apr 24
Jiří MullerJiří Muller
18:21 19 Apr 24
Vše skvělé ,dobře organizované, delegátka Natálka úžasná, starostliva. Teď jen čekat na výsledek,tak doufám,že i poté budu spokojen
Majky2104 SevcikMajky2104 Sevcik
10:19 14 Apr 24
Tomáš PachlTomáš Pachl
16:49 10 Apr 24
Transplantaci vlasů s newhair mohu jen doporučit. Servis byl na jedničku, včetně komunikace s p. Štěpánkem, a delegátek které se o nás skvěle staraly, vše zajistily a byly moc fajn (jak Gabča tak Natali a Verča) :). Vše bylo zařízené a o vše bylo postaráno. Hotel byl také krásný. Na klinice byli všichni ochotní a příjemní. Budu se těšit na výsledky
Lucinka HodnáLucinka Hodná
07:32 10 Apr 24
Teprve do toho půjdu, už se těším.
Petr SýsPetr Sýs
18:35 02 Apr 24
Ze začátku jsem měl trochu strach ale lidi co to řídí a provádí jsou úplně super 🙏 byl jsem ze vším maximálně spokojen ta vstřícnost a prostředí bylo luxusní!!budu na to rád vzpomínat! Určitě se toho nebojte 🙂díky! Petr
Jaroslav kočíJaroslav kočí
10:24 23 Mar 24
Můžu jen doporučit, vše na profesionální úrovni.
Honza JebavýHonza Jebavý
12:19 22 Mar 24
Josef BittnerJosef Bittner
09:02 13 Mar 24
V prosinci v Istanbulu jsem měl tu čest využít služeb společnosti NewHair pro transplantaci vlasů a musím říci, že celková organizace a péče, kterou jsem zažil, předčila všechna má očekávání. Již po 3 měsících jsem s výsledky nadmíru spokojen, ale co opravdu zaslouží zvláštní pochvalu, je nepřeberné úsilí a péče naší delegátky Natali.Natali byla nejen naší průvodkyní a oporou během celého procesu, ale svou pozorností, péčí a schopností zajistit vše, co jsme mohli potřebovat – od bábovek až po osobní asistenci při jakýchkoli dotazech – nastavila laťku opravdu vysoko. Její přítomnost a způsob, jakým se starala o nás mezi operacemi, přispěla k mimořádně klidnému a pohodlnému průběhu naší transplantace.Dnes si nemohu představit, že bych do Istanbulu jel bez podpory NewHair a zejména bez Natali. Tato zkušenost mi ukázala, jak nenahraditelnou hodnotu má pro takový zákrok komplexní služba a osobní přístup.Děkuji celému týmu NewHair a zejména Natali za jejich neuvěřitelnou péči, díky které byl můj zákrok nejen úspěšný, ale i nezapomenutelný zážitek. Doporučuji všem, kteří uvažují o podobném zákroku, aby využili služeb této společnosti a přesvědčili se na vlastní oči o kvalitě a péči, kterou nabízí."
Jana MaškováJana Mašková
18:03 05 Mar 24
Transplantaci vlasů jsem plánovala dlouho, ale neustále jsem ji odkládala z mnoha důvodů. Tím hlavním byl asi strach z výsledku.Na internetu jsem si zjistila základní informace a první a jediná karta padla na NewHair. Zpočátku jsem měla obavy velké, ty se ale záhy rozplynuly. Když jsem přiletěla do Istanbulu, milá paní delegátka Soňa mě nejen uklidnila, ale také mi celý proces pečlivě vysvětlila a to několikrát, pořád jsem si chtěla něco ověřovat. Takže její trpělivý přístup jsem opravdu ocenila, navíc mi byla i psychickou oporou během operace.Transplantaci jsem podstoupila teprve před měsícem, takže na nového vlasáče ještě čekám. Ale vzhledem k tomu, že se Soňou konzultuji jednotlivé fáze a stav transplantované oblasti, nemám vtíravé myšlenky, že se štěpy neuchytily. Posílám fotografie, dostávám odpověď na všetečné dotazy a hlavně ujištění, že všechno jde dle plánu a teď stačí jenom trpělivě čekat.Přístup personálu v Istanbulu hodnotím kladně, asi nebylo co vytknout, jsou to profesionálové a tak se také chovali. Měla jsem pocit, že jsem šla jenom ke kadeřníkovi, jak automaticky vše probíhalo. Operace se dala zvládnout v pohodě, určitě jsou příjemnější věci, ale za tu trochu diskomfortu to stálo.Takže za mě spokojenost a velká natěšenost.Jana
Vít BarcalVít Barcal
09:01 28 Feb 24
Agenturu Newhair mohu jen doporučit. Vše proběhlo hladce, od vyzvednutí delegátky na letišti, transport na hotel, ubytování, prostě vše. Samotná operace proběhla bez problémů, pracovníci kliniky jsou přátelští a empatičtí. Nejvíce bych chtěl vyzdvihnout péči obou delegátek Veroniky a Natali. Vše rády vysvětlí a se vším pomůžou. Člověk má od nich maximální péči a to nejen v době zákroku, ale i po něm. Jsou vaší oporou i po návratu domů. Takže výsledná rada zní:"Pokud chceš zpět své háro mít, tak neváhej Newhair oslovit"
HradečákHradečák
18:08 26 Feb 24
Mohu jen doporučit. Vše proběhlo bez problémů. Obě delegátky jsou moc sympatické , zařídí vše potřebné. Zdravotnický personál na klinice je moc fajn, zákrok je bezbolestný. Fotky jsou před zákrokem, další hned druhý den po zákroku a 12 den po zákroku. Moc děkuji všem.
Tomas URBANTomas URBAN
17:53 26 Feb 24
Chtěl bych touto cestou poděkovat firmě NewHair, personálu na klinice, kde samotný zákrok probíhal, dále milým delegátkám : Gabriela, Veronika a v neposlední řadě Natali, která se o vás během zákroku stará a pečuje doslova jako o mimišíka 😊( nosila samé dobrůtky, džusy a to kvůli doplnění cukru, protože ten je opravdu potřeba během zákroku doplňovat... 😎Co je také velké plus, Natali zůstavá v kontaktu i když už je po zákroku a jste už v 🇨🇿, posílá instrukce a poradí, když je potřeba a máte jakýkoliv dotaz…👌 Jinak samotný zákrok se dá vydržet(nechci teď dělat machry😁), ale mě dokonce personál kliniky pochválil při anestezii, že jsem ani nesykl a zvládl to, aniž abych hnul brvou ...💪Po zákroku jsem sice vypadal jako mimozemšťan skříženej se sloním mužem, ale když se ta hlava chladí, tak je to za pár dnů napohodu a teď už se tomu jen směju...👽😁. Kdybych tuto zkušenost s firmou NewHair měl shrnout pár slovy, abych se tady pořád neopakoval, víceméně vše už v recenzích zaznělo a já to mohu jen potrvrdit, bylo by to : Podepisuju a shvaluju v plnném rozsahu... ✌🏻😎👌👊
Jirka FojtlJirka Fojtl
21:48 04 Feb 24
Cesta za novými vlasy byla s touto společností naprosto bezstarostná. O všechno se postarali na 100%. Co slíbili, to dodrželi. Hlavně musím vyzdvihnout paní delegátku Natali, s jakou péčí vše zařizovala. Ještě jednou děkuji za celý servis.
Štěpán KaňaŠtěpán Kaňa
15:55 03 Feb 24
Všem, kteří uvažují o transplantaci vlasů, bych po osobní zkušenosti rád doporučil agenturu NewHair. Proces výběru vhodné kliniky může být zdlouhavý a náročný, zároveň je snadné narazit na řadu zprostředkovatelů, kteří by naslibovali vše, jen aby získali nového zákazníka. Na delegátech a vedení společnosti NewHair si vážím zejména jejich realistického přístupu. Ne každý člověk disponuje bohatou dárcovskou oblastí (tedy vlasy využitelnými k transplantaci), někdo se potýká s pokročilým stupněm plešatění. Od samého začátku mi bylo řečeno, že můj případ bude náročnější, že budu pravděpodobně muset podstoupit dvě procedury nebo se smířit s vyšší linií čela. Nyní mám za sebou druhý zákrok a jsem nadmíru spokojený a to jak se samotným výběrem istanbulské kliniky, tak i rychlým a vřelým přístupem jednatele a delegátky. Všichni udělají maximum pro to, abyste byli spokojeni. Genetiku si nemůžeme vybrat, ale můžeme si vybrat správné profesionály.
Lukáš ŠulcLukáš Šulc
12:14 23 Jan 24
Děkuji za skvělý servis a komunikaci! Vše proběhla naprosto v pořádku. Každý kdo nad tím váhá, tak doporučuji nečekat a běžte do toho 🙂
Stefanescu LupulescuStefanescu Lupulescu
10:53 23 Jan 24
Za mně vynikající možnost získat zpět své vlasy, a dokonce lepší než kdy předtím, protože vlasové cibulky z dárcovské oblasti jsou kvalitnějšíNádherný výlet, servis, ubytování, transparentnost informací které nám poskytovali, na klinice velmi milý a šikovný tým.Citil jsem se hýčkán jak v bavlnce.Ta investice stojí za to.Výsledky už začínají být vidět po 2 týdnech od operace.Mohu jen doporučit a děkuji
Filip MaňasFilip Maňas
12:15 15 Jan 24
Všechno hodnotím velice kladně. Od chvíle co jsem vystoupil z letadla, tak o mě bylo maximálně postaráno a nemusel jsem vůbec nic řešit, tak jak to bylo domluveno. Co se týče zákroku tak ten probíhal dobře a jsem s výsledkem zatím spokojený. Určitě doporučuji.
IOANNIS ASARLIDISIOANNIS ASARLIDIS
15:53 07 Jan 24
Citil jsem se tam jako doma.Lekari pratelsky bavily jsme se.Viz foto.Pece dokonala Natalie se o Nas starala jako o miminka😃Kazdy dotaz byl okamzite zodpovezen, celou dobu byla s nami a kotrolovala prubeh.Vse pod nos.Odvozy z i na letiste i kliniku.Mam 4250 stepu a tesim se na vysledek.Hotel luxus.Sam za sebe jsem si v letadle priplatim za kanaly ale nefungovalo to.Agentura o to se dozvedela aniz bych ja je upozornoval a Natalie zaridila aby mi letecka spolecnost vratila penize.Slo o 5 Eur ale jde o to jak vazne berou svoji praci.To vubec nemusely resit.Vrele doporucuji!Jannis
Antonín KolářAntonín Kolář
15:26 03 Jan 24
100% spokojenost.Od příletu do Turecka bylo o nás dobře postaráno jak ze strany delegátky tak personálu na klinice, kde byla provedena transplantace vlasů. Ubytování a transfér byl na výbornou. I po příletu do České republiky probíhá zájem o pooperační stav klienta. Všem děkuji a nelituji, že jsem zvolil právě NewHair.
Radek HrbáčekRadek Hrbáček
17:02 05 Dec 23
Chtě bych tímto poděkovat za výbornou práci celého týmu, který mi zprostředkoval transplantaci vlasů. Servis s profesionálním přístupem byl od příletu do Turecka, během pobytu na klinice i následují den. Vše proběhlo dle plánu bez žádných komplikací. Profesionální přístupem jsem nepocítil jakoukoliv bolest či komplikace během transplantace i bezprostředně po ní.Dnes je to 10ty den od transplantace a celou dobu opět bez komplikací, tedy ani na spaní na zádech, ale to se dá těch pár dní vydržet.Chtěl bych na závěr ještě jednou poděkovat celé společnosti za jejich služby a skvělý přístup.Radek
Nataša ČočováNataša Čočová
14:11 26 Nov 23
Mám skvělou zkušenost z letošního května. Pro mne zatím nejlépe investované peníze. Tahle firma se skládá z několika milých lidiček a profesionálů -dodnes komunikace funguje! Splnili mi dva sny ten první byl - vyzkoušet být do hola a ten druhý - vlasy získat. Odhad 1500 - 2100 štěpů. Nakonec to bylo 3987 štěpů a opravdu nelituji! Šla bych do toho zase! Díky moc!
Daniel TáborskýDaniel Táborský
14:23 07 Nov 23
Výsledek zatím nelze hodnotit (jsem 2 týdny po operaci), ale věřím, že bude velmi dobrý. Co se služeb týče, tak nemám co vytknout. Opravdu vychází ve všem vstříc, jsou velmi ochotní a zařídí vše, na co si člověk před, během i po transplantaci vzpomene. Dlouho jsem transplantaci zvažoval, nakonec jsem se finálně rozhodl rychle a pan Štěpánek mi našel termín hned za pár dní. Delegátka Natali je naprosto úžasná a velmi nápomocná. Sice je brzo, ale jsem rád, že jsem do toho šel a určitě bych to každému, kdo váhá, doporučil.
Vladimír HájekVladimír Hájek
11:59 06 Nov 23
Maximální spokojenost, klinika, hotel🙂 Vše proběhlo tak jak mělo. Delegátka Natali byla velice starostlivá, příjemná a vše zajistila tak jak bylo potřeba 😁 Děkuji 😉
Lukas KotasekLukas Kotasek
16:10 23 Oct 23
Chtěl bych tímto poděkovat za nad rámec očekávání služeb které od začátku až dokonce mně byla poskytnuta. Jak delgátkou Natalii tak mladým ale přesto zkušeným personálem. Dále také zprostředkovateli který byl vždy na telefonu když jsem si z něčím nevěděl rady nebo mi bylo něco nejasné. Zpočátku jsem byl nedůvěřivy jak mohou mít tak kladné hodnocení a teď už to chápu. Takže děkuji a pro ty co o tom přemýšlejí doporučuji 👍
Marcel WeissMarcel Weiss
06:25 12 Oct 23
Zřejmě se budu jen opakovat,ale služby byly opravdu na špičkové úrovni.Pri zákroku byl takový rodinný přístup,žádné čekání,všichni ochotní,usmevaví.Zákrok je trochu nepříjemný,ale nebolestivý.Natali je žena na svém místě.Vzdy k dispozici,orientovaná v problematice,se snahou se dále vzdělávat.V podstatě veškerá organizace /hotel,převozy autem,komunikace.../byla perfektní.Mohu jen doporučit!Stačí se jen rozhodnout,zavolat...a vyrazit😊
František JungrFrantišek Jungr
08:40 11 Oct 23
dlouho jsem zvažoval zda podstoupit transplantaci vlasů, největší obavy byly s výběrem zprostředkovatele, proto jsem vybíral podle hodnocení a recenzí uživatelů, dnes jsem již doma, a je to 5 den po transplantaci vlasů u společnosti New Hair, a jsem velice rád že zde mohu napsat to samé co jsem si v komentářích četl než jsem toto podstoupil. vše je zorganizované a naplánované předem, máte jasně daný harmonogram včetně volného času který jsem i já všechny dny pobytu strávil poznávaní města Istanbul. samotný zákrok je sice lehce zdlouhavý, ale za ten výsledek to určitě stojí. myslím si že nejčastější otázka je bolest při a po zákroku, co se týče mě při zákroku, je vlastně jedna chvíle kdy něco cítíte, a to jsou anestezie které vám píchnou proti bolesti, trvá to cca 5 minut, a dá se to prostě zvládnout, po aplikaci anestezie už není žádný prostor pro bolest, a jen čekáte pár hodin až bude vše hotové, a na večer jdete na hotel s novými vlasy. první noc jsem spal pouze 4 hodiny, ale to z důvodu že jsem si doslova odpočinul během zákroku, u čehož jsem se asi 5x přistihl že jsem málem usnul. Po zákroku jsem dostal léky na bolest které jsem si ani nevzal protože nebyly potřeba, další den jsem to pocitově vnímal jako jeden velký strup na hlavě, ale bolest žádná i bez léků (léky na bolest byly samozřejmé dobrovolné v případě potřeby). dva dny po zákroku jsme jeli zpět na kliniku kde mi sundali náplast z místa kde mi vlasy odebírali, hlavu umyli, a následně důkladně vysvětlili veškeré další pokyny o následnou péči hlavy. celý pobyt v Istanbulu vás doprovází delegátka Natali, která je moc ochotná, v případě potřeby vše zařídí, poradí, a hlavně domluví a přeloží, tímto jí moc děkuji, samozřejmě i celému teamu odborníků z kliniky v Istanbulu.
Tygr TygrTygr Tygr
08:02 11 Oct 23
Transplantace v Turecku proběhla naprosto perfektně díky přístupu zaměstnanců kliniky a největší podíl na celkovém dojmu má delegátka, která vše zařídila a byla plně k dispozici během celého pobytu v Turecku. Jsem velmi rád, že jsem se rozhodl pro transplantaci vlasů přes tuto společnost.
Mateo KubisMateo Kubis
06:25 19 Sep 23
Je to týden co jsem podstoupil transplantaci vlasů na klinice v Istanbulu vše probíhalo dle předem stanoveného harmonogramu, který byl vypracován do posledního detailu. Chtěl bych poděkovat panu Štěpánkovi a zvlášť delegátce Natali, která se o mě celou dobu při pobytu v Istanbulu starala od příletu až po odlet. Kdykoliv jsem potřeboval nějakou informaci vždy obratem pomohla. Na klinice byl velmi talentovaný profesionální tým lékařů, techniků a zdravotních sester. Vše proběhlo nad mé očekávání výborně a naprosto bez bolesti jediné co je bolestivé je podání anestezie, ale při konečném výsledku je to zanedbatelná bolest. NewHair doporučuji každému, kdo teprve váhá nad transplantací, určitě nebudete litovat. Za mě maximální spokojenost. Natali děkuji Ti za vše .......
Lukáš StřížLukáš Stříž
16:58 17 Sep 23
Každému kdo nad tím přemýšlí bych to doporučil. Stojí to za to. Recenzi píšu záměrně více jak 3 měsíce po zákroku, kdy už to pěkně roste na všech místech.Cena odpovídá kvalitě nejen zákroku, ale i servisu. Nebylo potřeba řešit nic. Delegátka Natali je člověk na svém místě a na cokoliv jsem se zeptal, měl jsem během chvíle odpověď, ať už jsem jí psal před operací nebo i několik týdnů po ní. 100% spokojenost
Patrik PavlicaPatrik Pavlica
08:50 17 Sep 23
Skvělá zkušenost! 14 dní po transplantaci, vlásky rostou! Musím také poděkovat Natali za to jak se o mě starala! Díky! ☺️
AlexandraAlexandra
11:53 18 May 23
Společnost NewHair předčila moje očekávání svými výjimečnými službami v oblasti transplantace vlasů. Moderní vybavení kliniky a kompetentní personál vytvořily příjemné prostředí pro zákrok. Zkušení chirurgové využívali pokročilé techniky k dosažení přirozeně vypadajících výsledků. Pooperační péče a následné návštěvy zajistily skvělý výsledek. 🙂 Společnost NewHair vřele doporučuji všem, kteří hledají transplantaci vlasů špičkové kvality v Turecku. 🙂
Zdenek OZdenek O
13:41 14 Apr 23
V tydnu pred Velikonocemi jsem byl na transplantaci vlasů. Celou akci hodnotim od zacatku do konce v superlativech (přístup pana Štěpánka ke mně, komplexní zajištění,perfektní práce jeho delegatek v Istanbulu, vstrictnost, informovanost).Za všechno moc děkuji.
Václav PolívkaVáclav Polívka
20:45 13 Apr 23
Já jsem chvíli s recenzí čekal, než začnou být první výsledky, které se nyní začaly projevovat a to již ve druhém měsíci (samozřejmě každý to má jinak a jak sami zprostředkovatelé tvrdí, tak až po třetím měsíci). Co se týká přístupu, tak jsem byl neskutečně spokojený. Pan Štěpánek se mnou jednal aktivně a velmi férově. Od první komunikace do zákroku to byly pouze 3 týdny. Vše zařídili hned a bez problémů. Musím moc pochválit delegátku Natali za perfektní servis v Turecku. Skvěle se o nás starala, byla celou dobu k dispozici, tlumočila z turečtiny a hlavně nezapomenu, jak to s námi všechno prožívala, jako by skoro měla jít sama na ten zákrok :). Co se týká personálu na klinice, tak to byli skvělí lidé. Jelikož jsem měl dvojnásobný počet štěpů, než se původně předpokládalo, tak tam se mnou trpělivě byli od 7 do 16 hodin, nechvátali a dali si záležet, aby byl dobrý výsledek. Navíc jsem nečekal, jak hodně mých známých a přátel, když zjistili, kde jsem byl, chtějí také na zákrok. Všem určitě s klidným srdcem doporučuji New Hair a můžete se těšit, že Vám pošlu další spokojené zákazníky ! 🙂
Michal TakácsMichal Takács
15:55 04 Apr 23
V Turecku jsem byl v lednu 2023 - nemám co vytknout..Vše naprosto Ok, přístup, servis, péče, zákrok..Moc děkuji za nový život! Hlavně Natali, delegatka na jedničku! (Já a jehly nejsme kamarádi 🙈😃 ale Natali byla skvělá, speciální děkuju za rozptýlení).Nikdy nebudu litovat, kdo váha ať neváhá (i když to trošku bolí) za vlasy to stojí! :)) zdravím do Turecka 🙂
Pavel DolejšPavel Dolejš
12:31 02 Apr 23
Děkuji NewHair za profesionální přístup, slečna Natálka se o nás v Istambulu starala až do našeho odjezdu. Nikdy nebudu litovat. Všem, kteří zatím přemýšlejí jestli podstoupit transplantaci vlasů v Tutecku, vřele doporučuji NewHair.
Jan MazíniJan Mazíni
07:30 22 Feb 23
Vynikajici servis. Delegatka Natalka je zcela kompetentní osoba ve všech směrech. Hotelový servis na jedničku, personal je bez chyby. Stejně tak na klinice, vše běželo v přátelském neformálním prostředí. Oceňuji také zájem a komunikaci ze strany firmy i po návratu do Čech.
Z DZ D
11:22 29 Jan 23
Dobrý den, musím ocenit profesionální přístup od prvního telefonu až po vlastní transplantaci v Turecku a následnou péči.Všechno proběhlo v naprostém pořádku. Mohu jen doporučit.
Marek MottlMarek Mottl
11:34 22 Jan 23
Od začátku do konce všechno probíhalo jak má, doprava ubytování tak samotný zákrok bez problému. Tedkon už si jen počkat na výsledek.
Robert MarjánkoRobert Marjánko
18:15 18 Jan 23
Všechno naprosto v pořádku. Na letišti nás přivítali milé delegátky, všechno poctivě vysvětlí a se vším během pobytu pomůžou. Na kliniku svoz přímo z hotelu. Klinika je obrovská, nová, moderní. Personál na klinice také velice milý, postarali se o mne jak o vlastního. Během pobytu jsme stihli i poznat centrum města. Po návratu stále konzultanti s delegatkami.Vše naprosto v pořádku! Teda snad i ty vlasy vyrostou ✌️
Martin ČížekMartin Čížek
16:36 11 Dec 22
Musím říct, že vše bylo super od začátku až do konce, přesně jak jsem četl recenze. Jenom bych opakoval to co už každý napsal. Rychlost objednání od pana Štěpánka přes spolehlivé delegátky, které se celou dobu o nás starali a pořád starají, tak po skvělé doktorky, které provedli perfektní práci. Jsem velice spokojen a nemám co bych vytknul. Moc děkuji všem co se o mě starali.
Filip FojtůFilip Fojtů
19:11 03 Dec 22
Vše bylo perfektní, od samého začátku. Skvělá komunikace před v průběhu i po. Delegátky jsou velmi ochotné a milé a celkový přístup všech včetně personálu krásné kliniky. Hotel v kterém jsme byli byl také velmi krásný s dobrou a levnou restaurací a vnitřním wellness minimálně pro doprovod. Mohu pouze doporučit
Jan VobeckýJan Vobecký
10:16 15 Nov 22
Tuto společnost velice DOPORUČUJI, srovnal jsem si nejdříve ceny na českých klinikách a cena v Turecku od NewHair byla o více než polovinu nižší. Vše proběhlo tak, jak je popsáno na stránkách. Ještě bych chtěl touto cestou poděkovat delegátkám Natali a Veronice, vše detailně vysvětlily a člověk na klinice ani nepotřeboval angličtinu 🙂
Daniel KrchaDaniel Krcha
04:40 07 Oct 22
Tuto recenzi bych rozdělil do dvou částí. V prve řadě bych chtěl vyzdvihnout profesionální a přátelský přístup české agentury NewHair. Od počátečního a profesionálního jednání s panem Štěpánkem až po celkový support skvělých delegátek, které s klientem komunikují před odletem a dlouho po samotném zákroku v procesu uzdravování. Člověk tak nemá vůbec pocit, že by letěl někam do neznáma a nemusí se ničeho obávat. Turecká klinika byla skvělá, doslova luxusní. Přístup doktorů a doktorek také. Byť se člověk všude dočte, že samotná operace je zdlouhavá, z mého hlediska mohu říct, že celý proces utekl docela rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Tento zákrok beru jako celkově super zkušenost a zážitek zároveň. Jsem rád, že jsem narazil právě na NewHair.cz, rozhodně doporučuji!
Honza ŠlehovrHonza Šlehovr
15:43 05 Oct 22
Transplantaci jsem spojil s třídenním výletem po Istanbulu a rozhodně nelituji. Delegátka Natali mi byla k dispozici i po celou dobu mého soukromého výletu a vždycky jsem se mohl zeptat na cokoliv, co mě zrovna zajímalo. Dala mi i pěkné tipy na výlet po městě :). Její služby jsem ocenil pak hlavně na klinice, kde personal neumí úplně nejlíp anglicky. Horší než samotná operace pro mě bylo prvních 14 dní po ní, protože člověk musí být na transplantované vlasy opravdu opatrný a přizpůsobit tomu svou činnost ve dne i v noci.Celkově jsem se službami spokojený a jsem rád, že jsem se k operaci odhodlal. Teď už jen počkat, než ty vlasy narostou.
acsstomacsstom
18:19 19 Aug 22
Super domluva, skvělá delegátka, vstřícný přístup, vše proběhlo v pořádku. Doporučuji newhair 💪Domluva na termínu, můžete si vybrat, kdy Vám vyhovuje. Na letišti v Istanbulu Vás poté čeká delegátka, která Vám vše podrobně vysvětlí (poté to v jednotlivých dnech opakuje znovu, takže si vše zapamatujete a pokud ne, můžete ji kdykoliv napsat a zeptat se). První den po příletu máte v podstatě volno, druhý den operace, která až na anestezii není bolestivá. Personál kliniky je strašně super, velmi příjemný a dbá na Váš co největší komfort. Náročnější je spíše noc a den po operaci, kdy si určitě vezměte notebook, který si můžete přes HDMI napojit v hotelu na TV, jinak se budete nudit. Den po operaci proběhne mytí hlavy a další instrukce, které jsou Vám zasílaný i přes mobil. Čtvrtý den návrat domů.
David ŠťastnýDavid Šťastný
13:19 14 Aug 22
Za mě maximální spokojenost.1) človék musí být realista jaký výsledek očekávat. Ještě neumíme zázraky, ale taková je komunikace od samého začátku. Hned na úvod dostanete zprávu jaké jsou možnosti a podle toho se můžete rozhodnout.2) po odeslání nezávazné poptávky se se mnou hned spojili a vše vysvětlili, poslali fotky hotelu,video operace a poté před odletem vysvětlili vše do nejmenšího detailu3) samotná operace není úplně příjemná, ale nebolí to.Zvláštní pocit. Na druhou stranu je kolem Vás asi 8 lidí,kteří jsou empatičtí a ptají se,zdali vše v pořádku. Chápou, jak se asi cítíte4) Po celou dobu je s Vámi ochotná delagátka, která vše trpělivě vysvětluje5) Den po operaci je nic moc, určitě si vemte notebook nebo tablet s filmy - nevylezete z postele6) hotel absolutně v pořádku, dokonce mají online objednávku jídel s donáškou na pokoj5) Klinika je špičkováNení to úplné nejmilejší zážitek, ale tým Newhair je celou dobu s Vámi a zařídí vše od A do Z
Oldřich NedvídekOldřich Nedvídek
09:41 30 Jun 22
Služba, kterou vám poskytne tato firma je moc fajn, příjemný přístup a vše hezky vysvětleno, kontaktoval jsem je na konci května a zákrok jsem podstoupil 23.-26.6, ale byli mi nabídnuty i dřívější termíny (už i na začátku června), jelikož to bylo mimo sezónu. Byli mi zařízené letenky, hotel a na letišti v Istanbulu na nás čekala delegátka Natka, ta nám v autě vysvětlila jak přesně bude probíhat zákrok další den, kde máme čekat atd. Nebudu lhát, zákrok není příjemná věc, ale vyjma píchání anestetik žádná bolest není. V půlce zákroku jsme dostali dobrý oběd, pak pokračovali a nakonec odcházeli s nafouklými hlavami, ale se zasetými vlasy, tam kde jsme je už dlouho neviděli, což bylo super 😁 První noc je bolestivá, další den jsme leželi a odpočívali, přece jenom je to velký zásah, ale se vším jsme počítali, na vše jsme byli upozorněni. Natka byla neustále k dispozici, když jsme měli dotaz atd. V neděli první mytí a vysvětlení jak brát léky a jak si pak mýt hlavu sám. Každopádně vše probíhalo jak mělo, hotel byl příjemný, stejně jako lidi kolem vás, super snídaně a Natka je vám k dispozici ohledně dotazů i po zákroku, což je velký plus 👌 Teď už jen věnovat vlasům trochu péče a opatrnosti a určitě přijdou super výsledky 😁
Thomas VainThomas Vain
15:12 02 Jun 22
Vrele doporucuji! Od kompletniho pristupu az po vlastni vysledek.
Michal DusekMichal Dusek
09:36 02 May 22
Vřele doporučuji, výsledek opravdu stojí za to!!!Kde jinde, dělají nejlepší transplantaci, než v Istanbulu a za zlomkové ceny oproti česku, kde kvalita je nulová.Teď k službám NewHair:Komunikace a celkové zajištění přes p.Dušana, rychlá rezervace, rychlý termín, zajištení letenek, luxusního hotelu včetne transferu na kliniky a zpět.A to včetně celého pobytu za přítomnosti české dekegátky, která čekala na letišti, je s vámi pocelou dobu pobytu, zákroku na klinice až po návrat domů.Takže transplantace od A až po Z na klíč bez nutnosti znalost cizího jazyka.Co se týče služeb, přístupu a hygieny na klinice v Istanbulu, za mě 10/10.To ani u nás není na takové úrovni.Co se týče výsledku vlasů, po 12ti měsících 100%hustota , velká spokojenost a vyšší sebevědomí 😜Zatím vše tak jak má, doporučuji používat po zbytek života šampon na přírodní bázi a doplňky.Přece jen, o všechno se člověk musí starat, když chce top výsledek a tím nemyslím je vlasy :)Sečteno podtrženo, velké díky NewHair 🧡
Tomáš ZelinkaTomáš Zelinka
08:13 23 Apr 22
Dobrý den,pane Štěpánek.Chtěl bych Vám moc poděkovat.Cesta za novými vlasy byla od příletu až po odlet naprosto profesionálně zařízená.Delegátky byli milé,ochotné a se vším mi poradili.Hotel byl taky super. Největším překvapením,ale pro mě byl profesionální a přátelsky přístup personálu na klinice.Všude vás budu doporučovat Zelinka
Libor KonflictLibor Konflict
18:38 18 Apr 22
Navštívil jsem tuto kliniku v Turecku v září 2021 se svou přítelkyni, kde jsem si nechal transplantovat vlasy. Delegátka, která za mě vyřídila od letenek po ubytování, zákrok, atd.. bylo úplně super, protože jsem se dá se říct nemusel starat o nic. Klinika vzhledově nádherná a ta péče před zákrokem, během zákroku a po zákroku úplně super. Zákrok sice bolestivý, ale stálo to za to. Mám cca půl roku od zákroku, ale jdou vidět veliké změny progres růstu nových vlasů. Takže za mě super!! Doporučuji🙂
jirka jarosjirka jaros
17:56 18 Apr 22
NewHair - moje zkušenost je jen pozitivní. Transplantaci jsem podstoupil v únoru 2021 v doběkdy vrcholila epidemie variantou Delta, vše bylo zařízeno tak, abych se nenakazil (jídlo na pokoj, zajištění PCR testů, převoz mezi hotelem a klinikou, vše fungovalo). Den po zákroku jsem si i užil prosluněný den v centru Istanbulu a navštívil Galatskou věž, mešitu Hagia Sofia a další krásná místa. Můj holič po půlroční abstinenci, (než bylo co stříhat) byl z výsledku u vytržení a doporučil dvěma svým zákazníkům moji zkušenost.Komunikace ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Služby delegáta v Istanbulu ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Servis dopravy a hotel ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Profesionalita personálu na klinice ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Michal ŠímaMichal Šíma
05:30 07 Apr 22
Dobrý den Dušane,dokonalý zážitek se vším všudy.👍Byli jsme s mou paní nadšení.Istanbul je krásné město.Procházky po pobřeží…restaurace a kavárny z výhledem na moře…přátelská atmosféra…to samé ubytování a snídaně v hotelu ….pohádka.Musím moc pochválit děvčata,které měly vše perfektně připravené a když bylo potřeba,byly ihned ve spojení.Natália by za nás snad i dýchala😀Dle svých zkušenosti mohu napsat,že jsem tak výjimečný servis ani neočekával👍Klinika na mě působila luxusním dojmem a všichni její zaměstnanci měli velmi profesionální přístup.Co se týká zákroku, vše běželo neskutečným tempem.Každý měl svou odbornost spojenou s dokonalou zručností😀Před tím jsem byl 3x v Praze na FUT technice vždy po 700 šťepech!Z toho co mi po zákrocích zbylo v dárcovské oblasti byl doktor schopen využít k odběru ještě 3333 šťepů….bylo to pro mne příjemné překvapení.Velmi si proto vážím lidi,kteří vědí ,jak udělat ten správný servis.Dáváte lidem radost a to je za mne ta jedna z nejlepších profesí .Odměnou z dobře připraveného projektu je pohled do tváři klientů s nehraným a spokojeným úsměvem .😀Tento bonus jako odměnu,peníze nikdy nenahradí.A par slov nakonec…S tím, jak jsem se cítil po vojně v jednadvaceti… kdy mi po dvou letech na hlavě zbylo pár vlasů je zbytečné se rozepisovat.Bohužel situace tenkrát byla zcela jiná…moc se o tom nevědělo…a finančně…skoro .nedosažitelné, což v přepočtu přenesených 5000 vlasových šťepů na klinikách v ČR stále přetrvává !Proto mám teď upřímnou radost ,že si na to mladí kluci už nemusí brát hypotéku😀😀😀😀!Pro mě to teď byla už spíše zvědavost,jak se to pohnulo dopředu.Jsem rad,že jsem to zažil a mohl porovnat😀 Byli jsme fajn parta,všem jsem tu změnu moc přál,a byl jsem šťastný i za ně!!!Už žádné čepice…nepříjemný pocit je rázem pryč😀.Vy.co se ještě rozhodujete ,jděte do toho, stojí to vážně za to😀👌Dušane,jen tak dál,jste fajn tým.Přeji,ať se Vám daří .Pozdravujte od nás Natalku a Veroniku .Pochvalte je, moc si to holky zaslouží.Ještě jednou velice děkuji a až prijde “změny čas”,rád se u Vás zastavím na kávu.S pozdravem Michal Šíma
Noah RowlandNoah Rowland
16:49 31 Mar 22
Před více než 2 lety jsem prodělal rozsáhlou transplantaci vlasů, vousů, obočí a jizev. Komunikace se samotnou distribuční společností newhair byla vždy moc fajn, s paní delegátkou jsem dodnes kamarád- se samotnou společností problémy nebyly.Transplantace vlasů - vše ok. Transplantace vousů, tím že je to novinka a moc se o tom neví... je to zásah do mimické oblasti- pod vousy jsou jizvy a srůsty místy. někdo je bude mít víc někdo míň a trva i rok a půl než se to pod vousy "uklidní" - to by měl někdo kdo to chce podstoupit, vědět. samotný istanbul vám řekne kulovy, lékaři neumí ani anglicky, a berou vás jak na běžícím páse, bylo fajn že pro kolegu pravě jednatel společnosti new hair vysvětlil klinice, že nebudou klienta odbyvat style...že ho dají na dva dny když se zvládne ten zakrok v jeden den (klient by platil více za dva dny zákroků)Potom absolutně nechápu proč na aplikaci anestetik a odebíraní stepu vás nemohou přispat. na ty 2 h vás můžou přispat aby jste měli tu aplikaci anestetik bez bolesti. (je to traumatizující zážitek - anestezie pálí jak kyselina mravenčí a z mě nepochopitelných důvodů to aplikují při vědomí... to mi příjde dost low medical care...Jinak rekonvalescence není příjemná, je to na pár týdnů až měsíců, vlasy vypadají po aplikaci, neděste se..je to normální- převládá mýtus mezi lidmí, že ty vlasy vapadnou a zbude vám hola pr... na hlavě. Vlasy se rozrostou po půl roce cca.Chce to zatnout zuby, ale stojí to za to... koukněte na mě.Hodnocení patří zprostředkující společnosti newhair.cz .. tam nemám co vytýkat.ale samotný výlet...tam je co vytknout a napravit. Je lepší být připravený- pak člověk zjistí že to tak hrozné není, než naopak...neočekávat bolest a pak být nemile překvapený. 🙂
Miroslav VanekMiroslav Vanek
17:00 28 Mar 22
Nejsem jenom spokojený, ale přímo nadšený. Věřím že to byla jedna z nejlepších klinik v Istanbulu, ale co je ještě důležitější, je skvělý servis společnosti NewHair. Asistence od příletu až do odletu. Natalka, která asistovala v Istanbulu, je naprosto skvělá. Se vším pomohla, všechno zařídila a se vším poradila. Luxusní hotel, doprava všude, jídlo, koplet. A za tu cenu, jsem dostal mnohem víc než bych mohl očekávat. Jestli na transplantaci, tak jediné s NewHair👐🏼
js_loader

Provedených transplantací s Newhair

Výsledky našich transplantací

Více referencí

Jak hodnotí naši spolupráci klienti

Adam

Jsem moc rád, že jsem teď vaší chodící reklamou. Na svoje nové vlasy jsem totiž fakt hrdý. Hned po zákroku jsem měl hlavu trochu opuchlou, ale všechno přešlo a jsem velmi spokojený. Moji dva kamarádi teď litují, že do toho nešli rovnou se mnou, ale ještě letos to určitě napraví.

Lukáš

Chtěl bych poděkovat za celou organizaci zájezdu. Delegátka Natálie byla zkrátka skvělá, se vším mi poradila a pomohla. Na klinice byli také přátelští, takže si není na co stěžovat. Teď po návratu domů se už nemůžu dočkat, až se vše zahojí, protože vše vypadá dobře a vlasy budou jako nové. Doporučuju všem, kteří zatím váhají.

Jakub

Mám za sebou první mytí a sundávání bandáže a musím říct, že výsledek vypadá líp, než jsem čekal. Už se těším, až se nové a původní vlasy srovnají, bude to pecka! Děkuji za krásný zážitek z Istanbulu. Město mě moc zaujalo a určitě se tam podívám na delší čas, abych ho mohl lépe poznat.

Janko

Rozhodnutí podstoupit transplantaci vlasů rozhodně nelituji, právě naopak. Získal jsem celkem 4800 štěpů, což je poměrně dost a samotný zákrok trval trochu déle. Výsledek ale stojí za to! Všechno okolo mé cesty do Turecka proběhlo na jedničku. Delegátka Natálie byla skvělá, velmi pečlivá a totéž platí i o personálu kliniky. Doporučuju!

Chci konzultaci