Často kladené otázky

Proces transplantace

Kde transplantace probíhá?
Všechny transplantace se konají na specializovaných klinikách v Istanbulu, kde každý den probíhají úspěšné zákroky klientů z celého světa.
Je zákrok bolestivý?
Transplantace probíhá v lokální anestezii, proto je naprosto bezbolestná.
Jaký je rozdíl mezi transplantací v České republice a v Turecku?
Transplantace v Turecku je výrazně levnější než v České republice. Díky specifickému zaměření na vlasovou problematiku, nemáte šanci v České republice najít kliniku na stejné úrovni. Turečtí lékaři mají mnoho zkušeností, což přináší ten nejlepší výsledek.
Jak dlouho to bude trvat?
Cesta za novými vlasy trvá obvykle tři dny, samotný zákrok trvá většinou 6-8 hodin, ale vše závisí od počtu štěpů a náročnosti transplantace.
Neumím anglicky ani turecky. Jak se tam domluvím?
Nemusíte mít strach, po celou dobu pobytu vám bude k dispozici český delegát, který se bez problému v Istanbulu domluví. Delegát vám pomůže nejen s vyřízením formalit na recepci, ale také u vstupní prohlídky na klinice, při zákroku a také následující den během kontroly a mytí hlavy.
Je pro mě transplantace vhodná?
Transplantace vlasů nemusí být vhodným řešením, pokud jsou vaše vlasy na temeni velmi řídké a slabé. To pak omezuje potenciál celého zákroku. Dalším problém mohou být i některé kožní nemoci. Pokud máte obavy o svou kvalitu vlasů, kontaktujte nás a domluvíme se na bezplatné konzultaci.

Výsledky transplantace

Vážně získám doživotní záruku?
Ano. Po zákroku dostanete záruční list s informacemi o transplantaci (počet štěpů a postup transplantace). Záruka bude platná, pokud váš zdravotní stav nebo léčba nebude působit na vlasové váčky a nezpůsobí tak ztrátu vlasů, případně pokud nepodstoupíte rakovinnou terapii (chemoterapie, radioterapie).
Jak dlouho po zákroku budu moct zase sportovat?
První dva týdny vynechte fitness a jiné těžké tréninky, které způsobují nadměrné pocení. Po dobu tří týdnů od zákroku se vyhněte náročným sportům jako plavání, fotbal a basketbal.
Za jak dlouho uvidím výsledky?
Výsledky uvidíte hned po transplantaci. Vlasy ale budou krátké a postupně začnou růst. Tři týdny po zákroku mohou vlasy postupně vypadávat. Jedná se o obvyklou součást procesu hojení, místo těchto vlasů pak budou růst vlasy nové. Po čtyřech až šesti měsících od operace začnou transplantované vlasy růst rychleji a po šestém měsíci už budete sledovat výrazné změny. Desátý až čtrnáctý měsíc po transplantaci se dočkáte finálního výsledku.
Vážně získám doživotní záruku?
Ano. Po zákroku dostanete záruční list s informacemi o transplantaci (počet štěpů a postup transplantace). Záruka bude platná, pokud váš zdravotní stav nebo léčba nebude působit na vlasové váčky a nezpůsobí tak ztrátu vlasů, případně pokud nepodstoupíte rakovinnou terapii (chemoterapie, radioterapie).

Výsledky našich transplantací

Více referencí

Jak hodnotí naši spolupráci klienti

Petr Novák

Skvělý přístup delegáta, lékařů i ostatního personálu. Výsledek rozhodně stojí za to a jsem rád, že jsem se po dlouhém a nakonec i zbytečném váhání rozhodl do toho jít a mít zase hřívu jako za mladých let. Vřele doporučuji!

Filip Netušil

Když jsem se rozhodl transplantaci podstoupit a do Turecka odletět, měl jsem trochu obavy. Nebyl jsem si úplně jistý výsledkem a ani tím, zda se na takový zákrok cítím. Díky skvělému servisu ze strany Newhair šlo ale vše jak po másle a já najednou seděl v letadle zpět do Česka s úžasným pocitem, že mám zase plnou hlavu vlasů.

Chci konzultaci