Novodobá léčba
se zaručeným výsledkem

Jaké metody transplantace vlasů a obočí u žen používáme

DHI
Choi Pens

Moderní metoda
se speciální
technologií

Transplantace
obočí

Revoluční technika
se zaručeným
výsledkem

O metodě DHI Choi Pens

DHI (Direct Hair Implantation) využívá moderního postupu a používá se u žen, které na temeni mají vlasy, ale tvoří se jim lysiny různě po stranách. Tato metoda pracuje se speciálním nástrojem Choi Pen Implanter, který pomáhá dosáhnout větší hustoty vlasů (okolo 100-120 štěpů na cm2) právě v těchto prázdných místech.
Vlasové štěpy se jeden po druhém postupně odebírají z dárcovských oblastí a poté se za pomoci Choi Pen Implanteru opět vpichují tam, kde už vlasy vypadly. Dárcovské oblasti obecně netrpí na plešatost a štěpy tak bývají velice kvalitní. Proto transplantované vlasy zůstanou napořád na novém místě a budou nadále růst, aniž by hrozilo, že opět vypadnou.

O transplantaci obočí

Transplantace obočí je perfektní volbou pro všechny ženy, které nejsou spokojené s jeho tvarem, hustotou, nebo chtějí zakrýt jizvy či popáleniny. Díky zákroku získáte přirozený vzhled, po kterém jste tolik toužila, a dáme vám na něj i doživotní záruku.
Stejně jako u vlasů odebíráme štěpy z pokožky hlavy a pak je vpichujeme do obočí. Za pomocí speciálního nástroje pak opatrně umisťujeme každý štěp pod daným úhlem, aby přesně napodobil přirozený růst obočí. Nemusíte se ani bát bolesti, po celou dobu budete v lokální anestezii.
Na prvním místě je pro nás vždy vaše zdraví a pohodlí. Všechny zákroky proto probíhají na klinice v Istanbulu, která je díky tisícům úspěšných transplantací jedničkou ve svém oboru. Na klinice najdete profesionální lékaře s individuálním přístupem a operační sály, které jsou vybaveny nejnovějšími chirurgickými nástroji a mikroskopy. Dokážeme vám tak zajistit perfektní lékařskou péči i maximální komfort.

Proč chtít nové vlasy a obočí od NewHair

Nejlepší cena

Oproti klinikám u nás provádíme zákroky za výrazně nižší cenu a s větší efektivitou.

Špičková klinika

Spolupracujeme s nejmodernější klinikou Natural Clinic, která je špičkou v oboru.

R

Doživotní záruka

Našim metodám věříme natolik, že na nové vlasy vám dáváme doživotní záruku.

Česká společnost

Spolupracujeme s tureckými klinikami, ale jsme ryze česká firma, která se o své klienty vždy dobře postará.

Rychlá cesta k vlasům

Od první konzultace po transplantaci a nové vlasy to potrvá jen dva až šest týdnů.

Český delegát

Bude vám v Turecku neustále k dispozici, pomůže na klinice i při poznávání města.

Spokojení klienti

Pomohli jsme už mnoha a mnoha klientům. Mrkněte se na naše reference.

p

Bezplatná konzultace

Začneme na konzultaci v Praze či v Brně, kde se vše dozvíte a pak se rozhodnete, zda do toho půjdete s námi.

Výsledky našich transplantací

Více referencí

Jak hodnotí naši spolupráci klienti

Petr Novák

Skvělý přístup delegáta, lékařů i ostatního personálu. Výsledek rozhodně stojí za to a jsem rád, že jsem se po dlouhém a nakonec i zbytečném váhání rozhodl do toho jít a mít zase hřívu jako za mladých let. Vřele doporučuji!

Filip Netušil

Když jsem se rozhodl transplantaci podstoupit a do Turecka odletět, měl jsem trochu obavy. Nebyl jsem si úplně jistý výsledkem a ani tím, zda se na takový zákrok cítím. Díky skvělému servisu ze strany Newhair šlo ale vše jak po másle a já najednou seděl v letadle zpět do Česka s úžasným pocitem, že mám zase plnou hlavu vlasů.

Chci konzultaci