Moderní léčba
s jasnými
výsledky

Jaké metody při transplantaci vlasů a vousů u mužů používáme

Metoda
FUE

Pomoc mužům,
kterým se tvoří
pleš na temeni.

Sapphire
FUE

Účinná technika
s odběrem štěpů
z míst, kde jsou
vlasy nejhustší.

DHI
Choi Pens

Ideální pro muže,
kterým se tvoří
lysiny po stranách.

DHI
Robotic

Ještě více vlasů
za kratší čas
než při standardní
technice DHI.

O metodě FUE

Metoda FUE (Follicular Unit Extraction) pomáhá především mužům, kterým se tvoří pleš na temeni hlavy. Při zákroku vám lékaři speciálním nástrojem odeberou jednotlivé vlasové štěpy, které se následně třídí pod mikroskopem a ukládají do výživového roztoku. Po dokončení odběrů se pak transplantují na místo bez vlasů. Metoda FUE je běžná v České republice, avšak na naší spolupracující klinice ji dokázali pořádně vylepšit. Neprovádí ji totiž jen jeden lékař, jako je obvyklé, ale v Turecku spolupracují až čtyři specialisté. Díky tomu zvládnou aplikovat za stejný čas až čtyřnásobné množství štěpů a vaše vlasy proto budou mnohem hustší.

O metodě Sapphire FUE

Oproti obdobné metodě popsané výše se zde používá safírová čepel, která díky svým vlastnostem významně eliminuje riziko vzniku infekce a celá operace je proto mnohem komfortnější. Trvá okolo 8 hodin a probíhá v lokální anestézii, takže se nemusíte bát jakékoli bolesti.
Sapphire FUE je jednou z nejúčinnějších technik transplantace vlasů. Lékaři vám odeberou štěpy z míst, kde jsou vlasy nejhustší a následně je umístí do oblasti, kde vás trápí jejich nedostatek. Výsledkem je pak naprosto přirozený a příjemný vzhled.

O metodě DHI Choi Pens

Metoda DHI (Direct Hair Implantation) je ideální volbou pro muže, kterým se tvoří lysiny různě po stranách, ale na temeni vlasy stále mají. Pomocí speciálního nástroje Choi Pen Implanter se vlasové štěpy jeden po druhém odebírají z dárcovských míst a poté se opět vpichují tam, kde už vlasy vypadly.
Zásadní je výběr kvalitních štěpů z dárcovských míst, která netrpí na plešatost, a proto transplantované vlasy zůstanou kvalitní a budou nadále růst. Díky moderní technologii Choi Pen Implanter se nemusíte bát žádných jizev a někdy není ani potřeba holit hlavu. Celý zákrok je velmi neinvazivní a trvá 6-8 hodin.

O metodě DHI Robotic

Metoda DHI Robotic je založená na stejném principu jako metoda DHI s tím rozdílem, že práci lékařů nahradí robot. Díky tomu je celý proces kratší a účinnější. Robot zvládne aplikovat až 8 000 štěpů za 4-6 hodin, což je mnohem efektivnější než při standardní metodě DHI.
Výsledkem této jedné z nejmodernějších metod jsou pořádně husté vlasy a dokonale přirozený vzhled, který bude slušet i vám. Samozřejmostí je bezbolestnost celého zákroku a doživotní záruka na nové vlasy, které vám budou dělat radost navždy.

Proč chtít nové vlasy a vousy od NewHair

Nejlepší cena

Oproti klinikám u nás provádíme zákroky za výrazně nižší cenu a s větší efektivitou.

Špičková klinika

Spolupracujeme s nejmodernější klinikou Natural Clinic, která je špičkou v oboru.

R

Doživotní záruka

Našim metodám věříme natolik, že na nové vlasy vám dáváme doživotní záruku.

Česká společnost

Spolupracujeme s tureckými klinikami, ale jsme ryze česká firma, která se o své klienty vždy dobře postará.

Rychlá cesta k vlasům

Od první konzultace po transplantaci a nové vlasy to potrvá jen dva až šest týdnů.

Český delegát

Bude vám v Turecku neustále k dispozici, pomůže na klinice i při poznávání města.

Spokojení klienti

Pomohli jsme už mnoha a mnoha klientům. Mrkněte se na naše reference.

p

Bezplatná konzultace

Začneme na konzultaci v Praze či v Brně, kde se vše dozvíte a pak se rozhodnete, zda do toho půjdete s námi.

Výsledky našich transplantací

Více referencí

Jak hodnotí naši spolupráci klienti

Petr Novák

Skvělý přístup delegáta, lékařů i ostatního personálu. Výsledek rozhodně stojí za to a jsem rád, že jsem se po dlouhém a nakonec i zbytečném váhání rozhodl do toho jít a mít zase hřívu jako za mladých let. Vřele doporučuji!

Filip Netušil

Když jsem se rozhodl transplantaci podstoupit a do Turecka odletět, měl jsem trochu obavy. Nebyl jsem si úplně jistý výsledkem a ani tím, zda se na takový zákrok cítím. Díky skvělému servisu ze strany Newhair šlo ale vše jak po másle a já najednou seděl v letadle zpět do Česka s úžasným pocitem, že mám zase plnou hlavu vlasů.

Chci konzultaci