5 důvodů, proč je transplantace v Turecku tak populární

Přestože máme v Česku několik lékařů a klinik, kteří se zabývají transplantací vlasů, spousta lidí cestuje za zákrokem až do dalekého Turecka. Ptáte se proč? Přečtěte si následujících 5 důvodů a budete mít jasno.

Cenově výhodnější

Hlavním důvodem, proč jsou transplantace v Turecku tak oblíbené, je jejich cena. Oproti zákrokům v České republice jsou mnohonásobně levnější. Zatímco za transplantaci metodou FUE v Istanbulu zaplatíte 68 900 Kč, v Česku se cena dokáže vyšplhat až na 300 000 Kč.

Kliniky s nejnovějším vybavením

Všechny transplantace probíhají na istanbulských klinikách, které za sebou mají už tisíce úspěšných zákroků a patří mezi jedničky ve svém oboru. Najdete na nich moderně vybavené operační sály s moderními přístroji a mikroskopy. K jejich oblibě přispívá i bezproblémová spolupráce s českými zprostředkovateli a delegáty.

Personál s individuálním přístupem

Dalším faktorem, který hraje do karet transplantaci vlasů v Turecku, je lékařský personál a jejich individuální péče. Od začátku do konce se o vás budou starat profesionálové s dlouholetou praxí. Ať už se jedná o chirurgy, sestry nebo jiné zaměstnance kliniky, všem záleží na tom, abyste se cítili spokojeně a aby se dostavili s perfektním výsledkem. Proto se budou věnovat každému vašemu požadavku i přání, jako by byly jejich vlastní.

Maximální péče a pohodlí

Pacienti si také chválí maximální péči a pohodlí, které mají během pobytu. V Turecku budete bydlet v soukromém pokoji v pětihvězdičkovém hotelu a po celou dobu se o vás postará český delegát. Ten vás vyzvedne hned na letišti, zaveze vás na kliniku i zpět, komunikuje s lékaři a můžete se na něj obrátit v jakoukoliv denní i noční hodinu s případnými prosbami či otázkami.

Turistický zážitek

Kromě profesionální péče za dostupnou cenu je další motivací také možnost poznat kulturně bohatou a zajímavou lokalitu. A tou Istanbul opravdu je. Ve společnosti českého delegáta můžete poznat krásy této světově proslulé metropole, vypít si pravou tureckou kávu nebo si prohlédnout legendární chrám Hagia Sofia. Je to jen na vás, ale můžete si být jistí, že víkend v Turecku pro vás nebude jen pouhou cestou za transplantací, ale i úchvatným turistickým zážitkem.