O partnerské klinice Natural Clinic

Všechny námi organizované zákroky probíhají na specializované klinice Natural Clinic v Istanbulu, která má na kontě tisíce úspěšných transplantací. Díky svým rozsáhlým zkušenostem patří mezi nejvyhledávanější kliniky v oblasti transplantace vlasů, vousů a obočí.

Klinika Natural Clinic

Klinika disponuje moderním, plně vybaveným prostředím splňující evropské standardy a zaměstná profesionální personál s individuálním přístupem. Veškeré transplantace realizuje moderními metodami (FUE, DHI, DHI robotic, Sapphire FUE), díky kterým vlasy získávají přirozený vzhled. Po každé transplantaci klienti také obdrží certifikát s konečným počtem štěpů a garancí doživotní záruky.

Kliniku jsme vybrali na základě bezproblémové spolupráce se zahraničními zprostředkovali a delegáty, kteří jsou klientovi k dispozici po celou dobu pobytu v Turecku.

Výsledky našich transplantací

Více referencí

Jak hodnotí naši spolupráci klienti

Petr Novák

Skvělý přístup delegáta, lékařů i ostatního personálu. Výsledek rozhodně stojí za to a jsem rád, že jsem se po dlouhém a nakonec i zbytečném váhání rozhodl do toho jít a mít zase hřívu jako za mladých let. Vřele doporučuji!

Filip Netušil

Když jsem se rozhodl transplantaci podstoupit a do Turecka odletět, měl jsem trochu obavy. Nebyl jsem si úplně jistý výsledkem a ani tím, zda se na takový zákrok cítím. Díky skvělému servisu ze strany Newhair šlo ale vše jak po másle a já najednou seděl v letadle zpět do Česka s úžasným pocitem, že mám zase plnou hlavu vlasů.

Chci konzultaci
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme Vám nějak poradit? Konzultace je u nás ZDARMA.

Dušan Štěpánek, zakladatel